Yer Balonu Fiyatları ve Üretici Firmalar

2 metreden 12 metreye kadar her istediğiniz boyutlarda yer balonunu sizin için tasarlıyor, hedef kitlenize daha pratik ve daha etkili yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.Etkili reklamcılığın temellerinden bir tanesi de az sürede dikkat çekmektir.Etkili reklamcılığın temellerinden biri de kısa sürede dikkat çekmektir.Gecenin karanlık sularında dahi reklam yapmanıza yarayacak olan muhteşem üründür. sebebiyse genel şekilde sabit kullanımlarda yer reklamları, doğa faktörü nedeniyle kolay bir şekilde yıpranabilmektedir. Yer balon modelinde baskı istenildiği süre fiyat artar lakin baskı istenmez ise fiyatta azalma olacaktır. Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı harcama meselesi için da farklılıklar olmaktadır.

Organizasyonlarınızda veya açılışlarınızda dikkat çekmek istiyorsanız, kaliteli malzemelerden ürettiğimiz, naturel koşullara dayanıklı yer balonlarımızı tercih edebilir, reklamınızı en çok biçimde yapabilirsiniz. Ebadına ve tasarımına karar verin, size en uygun yer balonlarını hazırlayalım.

Firmanıza özel yer bildirme ürünlerinin gücünden siz de faydalanın. Bu eğlenceli araçlar bütün insanların dikkatini çekerek etkili bildiri için yararlı olacaktır.

Yer balonu üzerine yazılacak yazı ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Daha çok müşteriye ulaşıp gelirleri artırmak, her firmanın esas amaçlarından biridir. ilk olarak ölçüler talep edildikten sonra fiyatlandırma yapılıyor. bununla birlikte bu yer balonlarını yalnızca gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımını yapmak arzuladığınız her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, kişilerin takdirini çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.